Oduvijek smo željeli proizvoditi ekološku hranu za sebe te smo nakon ostvarenja tih želja u mogućnosti ponuditi ju i svojim prijateljima, gostima i kupcima. U budućnosti planiramo proširiti asortiman naših proizvoda koliko to budu dozvolile metode naše ručne prerade. Ni u kom slučaju ne želimo postati industrija kako ne bi izgubili onu prvobitnu ideju života na selu i proizvodnje ekološke hrane. Nadamo se da će te i Vi nakon kušanja naših proizvoda prepoznati te zaboravljene okuse. Danas u našoj ponudi imamo preko 30 proizvoda.
Nagrade i priznanja
2008.g. Goran Gusak, vlasnik Orlovog puta, proglašen je NAJBOLJIM POLJOPRIVREDNIM PROIZVOĐAČEM U REPUBLICI HRVATSKOJ na natječaju Ministarstva poljoprivrede RH.
2012.g. Orlov put je dobio ZELENU POVELJU OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE.
U HOTELU EKSPLANADE-ZAGREB DODIJELJENA JE PRESTIŽNA NAGRADA (ZLATNA POVELJA) U KATEGORIJI "TURISTIČKA SELJAČKA OBITELJSKA GOSPODARSTVA" EKO-GOSPODARSTVU ORLOV PUT ZA PROMICANJE RURALNOG TURIZMA. PRESTIŽNU NAGRADU JE DOBIO OPG GORAN GUSAK VLASNIK EKO-GOSPODARSTVA ORLOV PUT.